Metal Geri Kazanımı. Endüstriyel atık bertarafı, endüstriyel atık depolama, endüstriyel atık yönetimi

Metal Geri Kazanımı

Metal Geri Kazanımı

Sanayi kuruluşlarının faaliyetleri sonucu oluşan ve Çevre Mevzuatına göre tehlikeli atık kapsamında bulunan metal talaşları, kontamine ambalaj ve inert atık niteliğindeki metaller, tesisimizde geri kazanılmaktadır. Geri kazanılmış metaller nihai ürün eldesi amacıyla dökümhane ve demir çelik tesislerine sevk edilmektedir.

Ayrıca, metalik çamurlar da tesisimizde işlenerek yüksek metal içerikli briketler haline getirilmektedir. Bu işlem sonucunda, yoğunluğu artan ve yüzey alanı daralan metal briketler, üretimde hammadde ve enerji kaybını önlemek amacıyla endüstriyel işlemlerde kullanılmak üzere geri kazandırılır.

Bunlara ek olarak, sanayi kuruluşlarının atık sahalarına, tehlikeli atık kapsamındaki metal talaşlarını biriktirebilmeleri için, gerekli sayıda konteynır bırakma hizmeti de sunulmaktadır.

Replica Tag Heuer Watches Patek Philippe Replica Richard Mille Replica Watches Breitling replica watches Franck Muller Replica Watches replica watches Omega Replica Watches Omega Constellation Replica Watches Mido Replica Watches Tudor Replica Watches Longines Replica Watches Omega Replica